Koszty dostawy

Opłata za transport jest jednorazowa i nie zależy od ilości zakupionego towaru.
Za zakupy powyżej 140zł i wpłacie na konto oferujemy przesyłkę gratis.

Kupujący mają do wyboru trzy warianty wysyłki paczki, wszystkie za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS.

a) Kurier GLS, Płatność przelewem tradycyjnym – Klient wybiera ją, kiedy deklaruje, że wpłaci pieniądze na konto doliczając koszt przesyłki do ceny produktu, tj. 10zł. Paczka odbierana jest bez żadnych opłat dodatkowych.

c) Kurier GLS, Płatność PayU – Klient wybiera ją, kiedy deklaruje, że wpłaci pieniądze szybki przelew PayU/kartą kredytową doliczając koszt przesyłki do ceny produktu, tj. 10zł. Paczka odbierana jest bez żadnych opłat dodatkowych.

b) Przesyłka “za pobraniem” – Klient wybiera ją kiedy nie chce przelać pieniędzy na konto, gdyż woli zapłacić gotówką osobiście podczas odbioru przesyłki, wtedy do kwoty produktu doliczana jest opłata pobraniowa 15zł.

Czas realizacji zamówienia przewidziany jest na 24 godziny od daty zaksięgowania wpłaty lub podania informacji o decyzji wysyłki paczką pobraniową.
Paczki wysyłane są zazwyczaj do godziny 12.00 każdego dnia roboczego. Doskonale zapakowana i zabezpieczona paczka chroni przed zniszczeniem towaru, aby bezpiecznie dotarła pod Państwa adres. Klient otrzymuje przesyłkę do 2-3 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty na koncie / decyzji o paczce pobraniowej.

Od czasu złożenia zamówienia do momentu otrzymania zamówienia Kupujący na bieżąco informowani są drogą mailową o postępach w realizacji zamówienia.